ІНФОРМУЄ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ІНФОРМУЄ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

25 листопада 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини працівники виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради. На засіданні головуючою була заступник селищного голови О. Бохан, присутні члени комісії – працівники Служби у справах дітей Гаман Л.В., Бадіон Ю.О., фахівець із соціальної роботи Фесенко С.М. та запрошені батьки, сім’ї яких потребують постійної допомоги та уваги. Перед проведенням засідання комісії було здійснено відвідування сімей, вивчення їх потреб, умов проживання, роз’яснено батькам про їх відповідальність за виховання та забезпечення дітей харчуванням, теплим одягом, речами першої необхідності тощо.
З метою усунення виявлених недоліків членами комісії було розглянуто ряд питань та надано рекомендації щодо усунення недоліків, організовано допомогу в отриманні гуманітарної допомоги, дитячого харчування, при працевлаштуванні, забезпечення сімей паливом на зимовий період.