20 листопада 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Членами виконкому було схвалено проєкт рішення селищної ради «Про затвердження селищного бюджету Дубов’язівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», заслухано звіт про роботу директора Центру дитячої та юнацької творчості Лелюх А. В., головним спеціалістом-юрисконсультом виконавчого комітету Іващенко Н. М. надано інформацію про стан дотримання антикорупційного законодавства у виконавчих органах Дубов’язівської селищної ради, а також розглянуто звернення громадян щодо надання матеріальної допомоги та ряд інших питань. В ході роботи всі питання порядку денного були розглянуті та затверджені.