ВІТАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні працівники та ветерани сільського господарства Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади!

Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради та від себе особисто хочу привітати вас з професійним святом, яке ми відзначаємо сьогодні.
Не покладаючи рук, ви працюєте на сільській ниві, тваринницьких фермах для того, щоб забезпечити якісними та безпечними продуктами харчування населення країни та сировиною промисловість. Ваша праця заслуговує на велику повагу та шану.
Сільська праця, як і раніше, необхідна всім та кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні, чи то житель величезного мегаполісу або ж невеликого провінційного містечка.
Нехай всі ваші грандіозні плани втілюються в життя, виконуються абсолютно всі бажання, а мрії завжди збуваються! Хай ваше життя буде сповнене здоров’я і радості!
Зі святом вас!