ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом! Високо ціную Ваш вагомий внесок у розвиток національної культури. Без Вашої підтримки і розуміння, без Вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Завдяки Вам звершуються великі діяння!

Культурні досягнення та традиції – це багатство, яким треба вправно скористатися, а збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги. Нашій громаді потрібна культура, звернена до майбутнього, але укорінена в могутні традиції. Хай вона буде відкритою і доступною кожному.

Дякуючи Вашій щоденній праці невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Ну а ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Тож нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення і життєвих перемог. Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Зі святом!