ТРИВАЄ СОЦІАЛЬНА РОБОТА ІЗ СІМ'ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, ОПІКУНСЬКИМИ СІМ'ЯМИ, ЯКІ МЕШКАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ТРИВАЄ СОЦІАЛЬНА РОБОТА ІЗ СІМ’ЯМИ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, ОПІКУНСЬКИМИ СІМ’ЯМИ, ЯКІ МЕШКАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Протягом 4 та 5 листопада 2020 року фахівцем із соціальної роботи Фесенко С.М. спільно з працівниками Служби у справах дітей виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради були здійснені відвідування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, опікунських сімей, які проживають на території Дубов’язівської селищної ради. При зустрічах надавалися рекомендації щодо виконання батьківських та опікунських обов’язків, контролю за навчанням у школі та вихованням вдома, дотримання санітарно-гігієнічних та карантинних вимог в умовах пандемії коронавірусу. Фахівцем із соціальної роботи Фесенко С.М. були надані роз’яснення щодо отримання соціальних виплат та організовано безпосередню допомогу у оформленні та зібранні відповідних документів усім потребуючим.