ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

3 листопада 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради. Були запрошені представники Дубов’язівського НВК, практичний психолог Коритчекнко Л.Г., батьки, сім’ї опікунів. На засіданні комісії були розглянуті питання щодо виховання та розвитку дітей в опікунських сім’ях, виконання батьківських обов’язків у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. У ході засідання було розглянуто всі ситуації та надано відповідні рекомендації батькам та опікунам.