ВІДБУЛАСЯ ОСТАННЯ 36 СЕСІЯ 7-ГО СКЛИКАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ОСТАННЯ 36 СЕСІЯ 7-ГО СКЛИКАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

21 жовтня відбулася остання 36 сесія 7-го скликання Дубов’язівської селищної ради. В ході засідання депутати розглянули та затвердили ряд важливих питань, які стосувалися всіх сфер розвитку та життєдіяльності громади.

Підсумовуючи роботу та узагальнюючи діяльність всіх сесій 7 скликання, Дубов’язівський селищний голова Тамара МАРУСИЧЕНКО відзначила, що на долю нинішнього складу депутатського корпусу випала важлива і водночас нелегка місія. Депутати у своїй діяльності є першопрохідцями у становленні громади, постійно вирішували проблемні завдання. Пророблена велика робота по створенню міцної та дієвої платформи, на якій базується робота у всіх напрямах: освіта, культура, медицина, інфраструктура та інші. Закладено основу успішного розвитку громади, показники якого невпинно зростають. Громада не стоїть на місці, громада поступово розвивається.

Користуючись нагодою, депутати 7 скликання зробили колективне фото на згадку.