ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Шановні працівники та ветерани харчової промисловості!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом! Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця. Сьогодні продукція вітчизняної харчової галузі стала справді конкурентноспроможною і успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Хочу звернутися зі словами великої подяки та шани до всіх працівників ПП «Хлібзавод Дубов’язівський». Ваша ефективна робота зумовлена, передусім, професіоналізмом, високим рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій. Продукція підприємства високо цінується не тільки на території нашої громади, а й далеко за її межами. Бажаю вам, щоб кожен день приносив нові здобутки і досягнення, а життя було щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку. Нехай щедрість ваших сердець, багатство розуму, вправність рук та сила віри в себе приносить задоволення від власної праці!

Зі святом!