ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ТА ДНЯ КОЗАЦТВА

Дорогі жителі громади!

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Ці Свята дуже тісно пов’язані між собою. Богородиця завжди була символом українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці ще з козацьких часів було святковим днем захисників Вітчизни, тому Указом Президента України від 2015 року 14 жовтня – День Захисника України.
Від щирого серця висловлюю найщиріші вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, усім воїнам-мешканцям нашої громади, які надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, миру та спокою нашого народу, та всім, хто носить високе звання Захисника України. Доземно вклоняюся подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю.
Від імені виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради та від себе особисто вітаю вас з Днем захисника України, зі святом святої Покрови Пречистої Богородиці та з Днем Українського козацтва! Зичу здоров’я, миру й добробуту кожній людині та кожній родині. Вагомих і щедрих здобутків нам на благо українського народу в ім’я процвітання України! Хай допомагає нам у цьому високе заступництво Пресвятої Богородиці! Зі святом!