ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛІКАРЯ

Дорогі лікарі, медсестри, молодший обслуговуючий персонал та ветерани медичної служби!

Від імені Дубов’язівської селищної ради та виконавчого комітету, від усіх жителів громади і від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем лікаря!
Цьогоріч, як ніколи, ми всі відчули, наскільки соціально важливою є професія медика. Охорона здоров’я в умовах всесвітньої пандемії коронавірусу набула дуже вагомого значення, оскільки цілодобово Ви працюєте на першій лінії оборони життя людей.
Бажаю Вам завжди гарного настрою та міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та сили, підтримки колег та великого людського щастя.
Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Зі святом!