ВІТАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дорогі педагоги та ветерани освітянської ниви Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Від Вашого професіоналізму, відповідального підходу і любові до своєї професії залежить майбутнє нашої країни, адже саме Ви даєте знання, вчите молоде покоління самих різних наук, виховуєте майбутніх громадян нашої країни. Ваші знання, мудрість, досвід і терпіння допомогли виростити не одне покоління добрих, чесних і справедливих людей.

Я впевнена, щоденна, повна самовіддачі, праця кожного вчителя неодмінно відгукнеться вдячністю в дитячих серцях, які відкрили для себе дивовижний і багатогранний світ знань.

Щиро бажаю успіхів у вашій благородній справі, розумних і талановитих учнів. Здоров’я Вам, щастя, благополуччя в родині, нескінченної енергії та оптимізму. Зі святом!