ВІТАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ

Шановні жителі громади!

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди. Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг, адже подарувати дитині-сироті родинну любов — означає проявити милосердя. Справжньою винагородою для них будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість і даруватимуть впевненість у завтрашньому дні.

Від щирого серця вітаю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята – усиновлювачів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників, працівників служби у справах дітей. Нехай разом з прекрасним моментом усиновлення у ваших сім’ях назавжди оселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Хай щедрість та милосердя ваших душ примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зі святом!