АВТОБУСНИЙ ПАРК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОПОВНИВСЯ ЩЕ ОДНИМ НОВЕНЬКИМ АВТОБУСОМ!

29 вересня у м. Суми заступник селищного голови Леонід БІЛИК, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна МАШАЙ, представники вчительського та учнівського колективів Курилівського НВК отримали ключі від новенького шкільного автобуса, які урочисто вручив губернатор Сумщини Роман ГРИЩЕНКО.

Автобус ATAMAN D093S4 придбано на умовах співфінансування бюджету Дубов’язівської селищної ради та державного бюджету. Вартість транспорту становить 2,078,400 грн. З них кошти селищної ради 1,050,000 грн. Він передбачений для перевезення школярів і обладнаний місцем для дітей з обмеженою здатністю до пересування.

Діти Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади повинні мати безперешкодний доступ до якісної освіти і органи місцевого самоврядування це чітко розуміють. Саме тому робота в цьому напрямі не обмежиться лише словами, а крок за кроком доводитиме свою дієвість виконаними справами. Адже діти – це наше майбутнє, яке ми будуємо тут і зараз!