ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЩИРО ВІТАЄ РЯТІВНИКІВ, ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ РЯТІВНИКА!

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді. Це ви першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Щиро дякуємо за вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з безжалісними стихіями. Зичимо міцного здоров`я вам і вашим родинам, благополуччя, наснаги, витримки, сил та енергії для подальших успіхів в ім’я миру, спокою та безпеки наших громадян. Зі святом!