ВІТАЄМО ЗБІРНУ КОМАНДУ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З УСПІХОМ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ!

ВІТАЄМО ЗБІРНУ КОМАНДУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З УСПІХОМ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ!

Щиро вітаємо збірну команду працівників Дубов’язівської селищної ради на чолі з заступником селищного голови ЛЕОНІДОМ БІЛИКОМ, які вибороли ІІ місце з футзалу на Всеукраїнській спартакіаді серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області, яка проходить нині в м. Суми. Окрім футзалу, змагання відбуваються у таких видах спорту як настільний теніс, шахи, шашки та волейбол. Наші учасники були представлені в кожному з цих видів і гідно відстоювали та продовжують відстоювати спортивну честь Дубов’язівської селищної ради серед інших команд області. Побажаємо їм успіху! Ми віримо у вас!