8 ВЕРЕСНЯ ПРОЙШЛА 34 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

8 ВЕРЕСНЯ ПРОЙШЛА 34 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

8 вересня пройшла 34 сесія VII скликання Дубов’язівської селищної ради. В ході засідання, яке відбулося в спокійній та злагодженій атмосфері, депутатами були винесені на обговорення та голосування 48 питань. Це питання освітньої сфери (доповідач: начальник відділу освіти Машай Т. М.), фінансові питання (доповідач: начальник відділу фінансів та економічного розвитку селищної ради Іваненко С.М.), питання культурної сфери (доповідач: начальник відділу культури Осадча Т.М.), питання медицини (доповідач: заступник КНП «Дубов’язівська АЗПСМ» Івлєва О.М.), земельні питання (доповідач: начальник відділу земельних ресурсів селищної ради Пацак С.І.), питання про план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2020 року (доповідач: секретар селищної ради Скрипочка Л.О.).