ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ДЕПУТАТСЬКИЙ КОРПУС ЩИРО ВІТАЮТЬ УЧНІВ, БАТЬКІВ ТА ВЧИТЕЛІВ З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом знань, яке приходить в кожну родину. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік.

Цьогоріч 1 вересня, на жаль, позбавлене звичних для нас палких святкових урочистостей, Ми розпочинаємо новий навчальний рік в умовах адаптивного карантину. Тому найбільше і найщиріше побажання всім учасникам освітнього процесу – берегти себе, своїх рідних, близьких і бути здоровими!

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший вчитель. Бажаємо нашим маленьким першокласникам вдалого старту, не зупиняйтеся на півдорозі, впевнено підкоряйте вершини наук, шануйте педагогів – вірних порадників і наставників.

Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях. Адже від усвідомлення громадянської позициції, патріотизму, знань, розуміння свого місця у сучасному житті залежатиме майбутнє нашої держави.

Дорогі діти! Знайте, як би важко не було вам під час осягнення всіх премудростей навчання, поруч із вами – ваші батьки і вчителі, які зроблять все, щоб ви отримували якісні знання.

Шановні педагоги! Велика вдячність вам за звитяжну і творчу працю! Невмирущою є віра в те, що ми разом подолаємо усі нові виклики і випробування цього навчального року!

Шановна батьківська громадо! З великою вдячністю і незмінною повагою сподіваємося на вашу підтримку і плідну співпрацю! Хай цей навчальний рік принесе в життя кожної родини спокій і радість, мир і щастя, здоров’я, добробут і благополуччя!
З новим навчальним роком!