ВДЯЧНІ ЗА СПІВПРАЦЮ!

Забезпечення здорового розвитку особистості і піклування про щасливе майбутнє підростаючого покоління – обов’язок громади і небайдужих людей, за сприяння яких діти отримують найнеобхідніше для здобуття знань та розвитку вмінь.

Відділ освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради вітає із початком нового навчального року учасників навчально-виховного процесу та висловлюємо глибокі слова вдячності усім, хто готував заклади освіти до 2020-2021 н.р.

Дякуємо керівникам органів місцевого самоврядування за те, що питання освіти завжди у пріоритеті Дубов’язівської ОТГ, керівникам закладів освіти, педагогам, обслуговуючому персоналу, батькам за підтримку, розуміння, допомогу у вирішенні питань організації освітнього процесу в умовах пандемії.

Висловлюємо подяку спонсорам, які відгукнулися на прохання посприяти у придбанні подарунків для першокласників: генеральному директору ТОВ «БІО ЛАТ» Т. Т. Федоренко, генеральному директору ТОВ «Молоко Вітчизни» Ф. Г. Рошці, директору СТОВ «Ранок Гамаліївка» С. М. Курилову, директору ТОВ “Сектор-Агрокон» О. М. Янцеру, директору ТОВ «Агро-Поліс» Котельницькому Ю. Д., які надали допомогу для придбання подарункових наборів для учнів та канцтоварів для закладів освіти.

Ми вдячні Вам за підтримку та віру у наших дітей. Бажаємо вам міцного здоров’я, взаєморозуміння, достатку та душевного спокою.

Відділ освіти, молоді та спорту
Дубов’язівської селищної ради