ПОДЯКА ДП "ДОРОГИ СУМЩИНИ" ЗА НАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ДОРІГ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПОДЯКА ДП “ДОРОГИ СУМЩИНИ” ЗА НАЛЕЖНЕ ВИКОНАННЯ ПОТОЧНОГО РЕМОНТУ ДОРІГ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради висловлює подяку директору ДП «Дороги Сумщини» Бесарабу Сергію Олексійовичу, провідному інженеру з технічного нагляду Ногтенко Олександру Сергійовичу за беззатримну та професійну допомогу у вирішенні однієї з найболючіших проблем нашої громади – ремонту доріг. Ви підтвердили, що ваші слова не розходяться з ділом.

Щира вдячність за організацію виконання робіт з поточного ремонту доріг місцевого значення, що є на балансі Сумської ОДА С190508 Дубов’язівка – Салтикове та О190503 Сім’янівка – Дубов’язівка – Курилівка – Сулими. За безпосереднє належне та відповідальне виконання визначених робіт подяка підрядній організації АМК-РЕМ-БУД.