У ДУБОВ'ЯЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ КЕРІВНИЦТВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ПЕРСОНАЛУ ВІДДІЛУ "ЦНАП"

У ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛИСЯ НАВЧАННЯ КЕРІВНИЦТВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТА ПЕРСОНАЛУ ВІДДІЛУ “ЦНАП”

З 21 по 22 липня в Дубов’язівській селищній раді проходило навчання для керівництва селищної ради та персоналу відділу «ЦНАП» з питань побудови розширеної моделі надання адміністративних послуг населенню, відповідності матеріально-технічної бази нормам законодавства, відпрацювання роботи з електронними базами адміністративних послуг для покращення ефективності роботи зі зверненнями жителів громади. Проводила захід запрошений тренер – модератор з питань надання адміністративних послуг населенню АЛЛА ЛЕЖНЕНКО. Було опрацьовано три модулі з практичними частинами, обговореннями і дискусіями. Зокрема, розглянута роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, типові проблеми та належна організація надання адмінпослуг населенню громади, детально визначено порядок надання базових послуг та параметри їх якості.