НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРАЦЮЄ РОБОЧА ГРУПА З ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ СУБ'ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРАЦЮЄ РОБОЧА ГРУПА З ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

На виконання положень Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-CоV-2» зі змінами 02.07.2020 року робочою групою по контролю за дотриманням карантинних заходів на території Дубов’язівської селищної ради було здійснено перевірку роботи суб’єктів господарювання на території селищної ради щодо дотримання ними протиепідеміологічних вимог. У складі групи працювали :
О.Бохан – керівник групи, заступник селищного голови Дубов’язівської селищної ради,
Н.Баско – лікар загальної гігієни Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області,
О.Зоць – дільничний офіцер поліції Конотопського відділу поліції ГУНП України в Сумській області,
М.Крютченко – представник газети «Сільські горизонти».
Робоча група відвідала такі магазини як ФОП Чіка В.Ю. (с. Сім’янівка), Дубов’язівський робкооп (с. Салтикове), ФОП Панченко С.М. (с. Сім’янівка, смт. Дубов’язівка), ФОП Журид О.С. та Журид О.Г. (смт. Дубов’язівка), ФОП Поволоцька Г.П. (с. Тернівка). Перевіркою встановлено, що суб’єкти господарювання забезпечують дотримання протиепідемічних вимог. Працівники ФОП Чіка В.Ю. продемонстрували повне виконання вимог. Також решті суб’єктам господарювання було вказано покращити дотримання протиепідеміологічних вимог у повному обсязі. Н. Баско – лікар загальної гігієни Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області надала рекомендації щодо організації та дотримання протиепідеміологічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).