ВІДЗНАЧЕННЯ В ДУБОВ'ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

ВІДЗНАЧЕННЯ В ДУБОВ’ЯЗІВСЬКІЙ ОТГ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, забрала життя кожного п’ятого українця, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Найжорстокіша війна в історії людства, що забрала десятки мільйонів життів, тривала 1418 днів. Щодня гинуло близько 14104 людей. Кожну годину- 588, кожну хвилину -10 людей. Жахлива арифметика…

На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.
Наразі, потерпаючи від кривавої військової агресії на Сході нашої Вітчизни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Адже кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний вибір.
Тож давайте згадаємо усіх, хто поліг у боях із безжалісним ворогом, став жертвою каральних операцій, був закатований у концентраційних таборах.

Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та забирає нині жорстока війна.
Висловлюємо вдячність ветеранам за те, що подарували нам, нащадкам, можливість жити вільно.
Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!