КІЛЬКІСТЬ ОФІЦІЙНО ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ НА СУМЩИНІ СЯГНУЛА МАЙЖЕ 23 ТИСЯЧІ

На ранок 27 травня кількість офіційно зареєстрованих безробітних на Су-мщині зросла до 22 тисяч 832 осіб. Минулого тижня зареєстровано 724 безробіт-них.

Про це свідчать дані обласної служби зайнятості. «Протягом останнього тижня реєстрація безробітних дещо скоротилася, але тенденція до їх збільшення зберігається. Так, якщо на початку травня щодня в службі зайнятості реєструвалося від 280 до 520 осіб, то за останній тиждень – від 120 до 170 чоловік», – заявили у службі зайнятості.

За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісно-го, з 12 березня (початок карантину) зареєструвалось 10 тисяч 922 безробітних – майже удвічі більше порівняно з відповідним періодом минулого року. Всього ж звернулося до обласної служби зайнятості за період карантину 11891 осіб.

Незважаючи на те, що кількість працевлаштованих невпинно зростає, число безробітних все таки збільшується. Лише за травень за сприяння служби зайнято-сті працевлаштувалися 706 чоловік. Однак за цей же місяць загальна кількість зареєстрованих безробітних зросла на 1749 осіб.

Протягом оголошеного карантину у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 5641 вакансія, тоді як торік за цей період їх було 11049 – майже вдвічі більше.

Нагадаємо: за прогнозами Кабінету міністрів України, у 2020 році очіку-ється різке зростання кількості безробітних – до 9,4%, минулого року цей показ-ник становив 8,2%.

Станом на 27 травня по Конотопському міськрайцентру зайнятості 2507 зареєстрованих безробітних. Звернулося до центру зайнятості за період каран-тину 1348 осіб, працевлаштовано 418 осіб. База даних Конотопського центру зайнятості налічує 629 вакансій, що в півтора рази менше в порівнянні з відпо-відним періодом минулого року.