НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (ОТГ) ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

За участю керівництва та трудового колективу ТОВ «Весна-Агро» спільно з працівниками Красненського старостинського округу впорядковано кладовище в с. Красне та вулиці населених пунктів округу.

Працівниками селищної ради в с. Сім’янівка розбиті нові клумби, які підкреслюють естетичність населеного пункту.

Продовжується видалення дикорослої порослі працівниками з благоустрою, особами, які перебувають на обліку в Конотопському міськрайцентрі зайнятості та спецтехнікою селищної ради.

В планах Дубов’язівської селищної ради багато добрих справ.

Просимо небайдужих жителів долучатися до наведення порядку на прилеглих територіях.