18 ТРАВНЯ музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято

18 ТРАВНЯ музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Міжнародний день музеїв щорічно відзначається з 1978 року у більш ніж у 150 країнах світу.

Для України цей день виходить далеко за межі професійного свята й має загальнонаціональне значення. Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини, і з цим важко не погодитись, адже здатність зберігати та збільшувати свою культурну спадщину свідчить про зрілість і духовний розвиток нації.

З нагоди Міжнародного дня музеїв, селищний голова Дубов’язівської селищної ради ТАМАРА МАРУСИЧЕНКО, заступники селищного голови ЛЕОНІД БІЛИК та ОЛЕНА БОХАН відвідали музеї Красненського будинку культури – філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» та народний музей історії села Чернеча Слобода (директор ОВСІЄНКО ЛЮБОВ КОСТЯНТИНІВНА). Очільники селищної ради подякували працівникам музеїв за роботу по збереженню надбань українського народу.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, популяризацію історичної спадщини та з нагоди Міжнародного дня музеїв, подяку вручили керівнику краєзнавчого гуртка Красненського сільського будинку культури-філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» СТЕЦЕНКО ГАННІ ІВАНІВНІ.