ПЕРШІ РОБОТОДАВЦІ ОТРИМУЮТЬ ДОПОМОГУ ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

Задля підтримки роботодавців і працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, на законодавчому рівні за роботодавцями закріплено право на допомогу по частковому безробіттю на застрахованих осіб, з якими роботодавець оформив трудові відносини.
Майже 1000 роботодавців Сумщини подали пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю, з них по м.Конотоп та Конотопському району – 166 роботодавців для 720 працівників.
На сьогодні по м.Конотоп та Конотопському району прийняті позитивні рішення по 72 роботодавцям, яким допомога буде надана з 1 квітня 2020 року.
Допомога буде отримуватися підприємцями згідно з затвердженим Кабміном порядком, який набрав чинності 28 квітня поточного року.