ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТАМАРИ МАРУСИЧЕНКО З НАГОДИ ДНЯ ТРАГЕДІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Шановні жителі громади!
Вельмишановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Минає 34-й рік від тієї страшної дати, коли відбулося найбільше техногенне лихо у світовій історії людства – катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобильський смерч, який забрав життя багатьох людей, до сих пір завдає шкоди здоров’ю мільйонів українців. Наслідки цієї трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.

У цей день ми згадуємо справжніх героїв – учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії. Дякуємо їм за героїчний вчинок. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, саме вони рятували людство від страшної катастрофи. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя. Світла пам’ять усім, хто через хвороби, спричинені “мирним атомом”, не дожив до цього дня.

Скільки б не минуло часу, чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців. Чорнобильська катастрофа стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною та нагадує про те, що люди ще не зовсім освоїли цю нестримну, могутню енергію. А саме пам’ять є рушієм еволюційного поступу в майбутнє й оберегом найвищих загальнолюдських цінностей.

Тому давайте пам’ятати і робити усе можливе, щоб не допустити повторення тих страшних подій!