Звернення селищного голови до жителів громади

Так вже склалося віковою традицією, що за тиждень після Великодня починаються поминальні дні, коли ми розділяємо радість Христового Воскресіння з рідними, що відійшли у вічне життя. У народі їх ще називають проводами, гробками, або ж Радоницею. Звичайним для українських сімей є збір всіх близьких і далеких родичів в отчому домі. Однак карантин вніс свої корективи і сюди.

Тому кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким – є пріоритетними в нинішніх умовах, а чиясь безвідповідальність може стати загрозою життю інших.

Згадаймо та пом’янімо душі наших покійних рідних у домашній молитві. Відвідати ж місця вічного спочинку наших рідних на кладовищі ми зможемо дещо пізніше – на Троїцьку батьківську поминальну суботу 6 червня.

Бережіть себе і своїх рідних – залишайтесь вдома!

Відеозвернення доступне за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1UvgPnl-IiGFAsBnmurzFvXeFOBbsXzVO