До уваги жителів громади!

Вкотре наголошуємо про недопущення самовільного випалювання рослинності та сміття! Це має катастрофічні наслідки для навколишнього середовища та екології. Так, в с. Сім’янівка небайдужими жителями села, працівниками виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради та пожежниками вдалося зупинити та ліквідувати пожежу, що виникла на місці обмілілого ставу. Вогнем була знищена велика площа сухого очерету та трави. Але наслідки могли бути набагато трагічнішими, адже зовсім поряд знаходились господарські угіддя селян! Рахунок міг піти на людські життя! Тому пам’ятайте, що до порушників природоохоронного законодавства застосовуватимуться заходи адміністративного впливу згідно зі ст. 77-1 КУпАП (Самовільне випалювання рослинності або її залишків): на громадян накладається штраф у розмірі від 170 до 340 грн., на посадових осіб – від 850 до 1190 грн. За особливо великі збитки передбачена кримінальна відповідальність. Потурбуйтесь про власне майбутнє і майбутнє своїх односельчан – не паліть суху рослинність!