Конкурс читців - аматорів, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка "Вічне слово Кобзаря"

Конкурс читців – аматорів, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка “Вічне слово Кобзаря”

З метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення обдарованої молоді, залучення до заходів спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря , стимулювання творчої діяльності читців-аматорів, активізації діяльності закладів культури Дубов’язівської селищної ради у розвитку жанру художнього читання, 28 лютого у приміщенні КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» відбувся селищний конкурс, присвячений пам’яті Т.Г. Шевченка «Вічне слово Кобзаря.

Учасники презентували конкурсні виступи у двох вікових категоріях.

З побажаннями творчого натхнення та перемоги, до конкурсантів звернулася заступник селищного голови Олена Бохан.

Конкурсанти вразили всіх присутніх своїм талантом та щирістю.
Переможцями конкурс читців «Вічне слово Кобзаря» стали:
Молодша вікова категорія: Валентин Бивалін (с.Красне), Ангеліна Іващенко (смт. Дубов’язівка),Владислав Барабаш (с.Тернівка), Станіслав Ведмідь (с. Красне) – I місце. Дар’я Старкова (с.Курилівка),Катерина Бандура(смт.Дубов’язівка), Поліна Дзюба (с.Базилівка) – II місце. Софія Конько(с.Тернівка), Валентина Журавльова(с.Сім’янівка) – III місце.
Старша вікова категорія: Юлія Закоморна (с.Тернівка) – I місце; Наталія Бідненко (с.Салтикове)- II місце, Ольга Крутась(с.Салтикове) – III місце
Усі учасники та переможці нагороджені дипломами.

Бажаємо конкурсантам невичерпного натхнення та творчих звершень.