В Дубов’язівській селищній раді відбулась зустріч правоохоронних органів з органами місцевого самоврядування Дубов’язівської селищної ради

5 лютого в Дубов’язівській селищній раді відбулась зустріч селищного голови Т. Марусиченко, заступників селищного голови Л. Білика та О. Бохан, в.о. старост з т.в.о. начальника Конотопського відділу поліції Породьком С.В. та начальником відділу ювенальної превенції Редькою Є.Б.

В ході зустрічі надавались роз’яснення, обговорювались питання активної співпраці правоохоронних органів з органами місцевого самоврядування Дубов’язівської селищної ради.