Щотижнева апаратна нарада

У понеділок, 3 лютого 2020 року, відбулася щотижнева апаратна нарада при селищному голові Т. Марусиченко за участю заступників селищного голови, начальників відділів та спеціалістів, на якій було обговорено ряд важливих питань. Так, начальником організаційно – контрольного відділу Л. Куриловою були підведені підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті селищної ради за 2019 рік. Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Н. Гаряча проінформувала присутніх про організацію роботи щодо проведення конкурсів на заміщення вакантних посад. Розглядались також поточні питання стосовно медицини, культури, цивільного захисту.
В ході наради селищним головою було дано доручення в. о. директора КНП «Дубов’язівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Дубов’язівської селищної ради О. Івлєвій – продовжити роботу по заключенню декларацій сімейними лікарями; спеціалісту з надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами В. Радьку – провести огляд захисної споруди – протирадіаційного укриття № 69689, що знаходиться в смт. Дубов’язівка, вул. Трудова, 3; начальнику відділу культури Т. Осадчій – розробити план заходів щодо підготовки та проведення на території селищної ради Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Заступниками селищного голови Л. Біликом та О. Бохан були дані доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.