Турнір з міні-футболу на кубок селищного голови  Дубов’язівської селищної ради

Турнір з міні-футболу на кубок селищного голови Дубов’язівської селищної ради

На виконання єдиного календарного плану спортивних ігор серед школярів у 2019-2020 навчальному році, із метою популяризації та подальшого розвитку фізичної культури і спорту серед школярів, зміцнення їхнього здоров’я 24 січня 2020 року на базі Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбувся турнір з міні-футболу на кубок селищного голови Дубов’язівської селищної ради, у якому взяли участь 4 команди: Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Лебедівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», збірна команда Сім’янівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» і Салтиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Турнір з міні-футболу на кубок селищного голови  Дубов’язівської селищної радиГра виявилася захоплюючою й цікавою, учасники команд продемонстрували чудову підготовку та професійну майстерність.

За підсумками змагань переконливу перемогу здобула команда Курилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Команди Лебедівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», збірна команда Сім’янівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» і Салтиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» посіли відповідно ІІ, ІІІ та ІV місця. Папенко Микола – учень Лебедівського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ» – отримав почесне звання «Кращий воротар», Могила Олексій – учень Курилівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» – «Кращий гравець», Дашков Ростислав (Дубов’язівський НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ») – «Кращий бомбардир», Ковальчук Олег (Салтиківський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ») – «Кращий захисник».

Бажаємо юним спортсменам бути завжди впевненими у перемозі, ставити перед собою високі цілі і досягати їх!