Апаратна нарада за участю заступників селищного голови, начальників відділів та спеціалістів

У понеділок, 27 січня 2020 року, під керівництвом селищного голови Т. Марусиченко відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників селищного голови, начальників відділів та спеціалістів, на якій було обговорено ряд важливих питань. Зокрема начальником відділу фінансів та економічного розвитку С. Іваненко було проінформовано присутніх про внесені зміни до бюджету селищної ради на 2020 рік та заходи, на фінансування яких спрямовані кошти селищного бюджету.

В ході роботи селищним головою було дано доручення начальнику відділу житлово-комунального господарства та благоустрою О. Ковбаню продовжити роботи по підчистці колодязів громадського користування на території населених пунктів старостинських округів селищної ради; в. о. директора КНП «Дубов’язівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Дубов’язівської селищної ради О. Івлєвій – активізувати роботу по заключенню декларацій сімейними лікарями та провести стоматологічний огляд учнів та вихованців закладів освіти.

Заступниками селищного голови Л. Біликом та О. Бохан також були дані доручення посадовим особам у межах їх спеціалізації.