17 січня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

В процесі роботи було обговорено та затверджено ряд питань, основним з яких було – «Про схвалення рішення селищної ради «Про звіт про виконання селищного бюджету Дубов’язівської селищної об’єднаної територіальної громади за 2019 рік». Також членами виконкому були розглянуті питання, що стосуюся стану військового обліку на території Дубов’язівської селищної ради у 2019 році, захисту прав дітей, зняття з квартирного обліку, використання майна комунальної власності, виплати матеріальної допомоги громадянам та ряд інших поточних питань.
Всі питання порядку денного засідання виконкому було розглянуто в повному обсязі.