Дубов’язівська селищна рада, що знаходиться за адресою: Сумська обл., Конотопський р-н., с. Сім’янівка, вул. Центральна,64 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу доходів та економічного розвитку відділу фінансів та економічного розвитку виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії, такі документи:

• громадянство України;
  • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 3 років, або стаж роботи бухгалтера в інших сферах не менше 4 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними бухгалтерськими програмами;
  • обов’язкові знання законодавчих актів та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу.

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради, що знаходиться за адресою: Сумська обл.,Конотопський р-н.,с. Сім’янівка, вул. Центральна,64, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

• повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • впевнене володіння  комп’ютерною технікою та відповідної сфери програмним забезпеченням, знання основних програм роботи на комп’ютері (MS Word, MS Exel, Internet Explorer).
  • знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про засади запобігання та протидії корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; указів та розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей, щодо надання послуг із соціальної підтримки населенню, управлінських процедур і операцій у сфері соціального захисту за принципом «єдиного вікна» (організація безпосереднього прийому громадян, прийом та опрацювання документів з метою визначення права на державну соціальну допомогу, субсидію, соцпослуги, пільги, тощо; передання документів відповідним структурним підрозділам з питань соціального захисту населення для опрацювання і прийняття рішень)

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради, що знаходиться за адресою: Сумська обл.,Конотопський р-н.,с. Сім’янівка, вул. Центральна,64, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

• повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах не менше 3 років;
  • вільне володіння українською мовою;

Додаткова інформація надається посадовими особами Дубов’язівської селищної ради за телефоном 52-1-60,+380671941694.