«Дарунки святого Миколая» для дітей Дубов’язівської селищної ради

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації №786-ОД від 09.12.2019 року «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул», листа Управління культури Сумської обласної державної адміністрації від 09.12.2019 № 12.2/2137 «Про участь осіб з інвалідністю у культурному житті», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул 2019/2020 навчального року, якісного проведення оздоровчо-виховних заходів під час новорічно-різдвяних свят та забезпечення доступу дітей з інвалідністю до місць культурних заходів чи послуг 19 грудня на базі «Дарунки святого Миколая» для дітей Дубов’язівської селищної радиКомунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» було проведено селищне свято «Дарунки святого Миколая» для дітей пільгових категорій, зокрема з особливими освітніми потребами.
Організаторам вдалося створити чудову атмосферу свята, усі відвідувачі змогли поринути в чарівну казку, повірити в справжнісіньке Диво! Святий Миколай порадував дітей смачними подарунками, а його помічники – учасники художньої самодіяльності Дубов’язівської селищної ради – закликали глядачів до участі у «Дарунки святого Миколая» для дітей Дубов’язівської селищної радисвятковому заході. Діти із задоволенням долучилися до запального флеш-мобу, співали улюблені пісні, переживали разом із учасниками драматичних колективів. Святкова фотозона, розташована у фойє КЗ «Дубов’язівський центр культури та дозвілля», доповнювала казковий колорит дійства.

Діти разом із батьками та опікунами щиримо оплесками дякували організаторам за святковий настрій і смачні подарунки.