9 листопада у комунальному закладі «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» відбувся фестиваль виконавців народної та естрадної пісні «Струни душі»

Відкрили фестиваль піснею «Грай музико, грай» начальник відділу культури Тетяна Осадча і танцювальний колектив КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» (кер. Лідія Шолудяк)
Заступник селищного голови Леонід Білик привітав працівників культури та учасників фестивалю зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, побажав творчих здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.
У фестивалі взяли участь:
Народний аматорський хоровий колектив Сім’янівського сільського будинку культури-філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»),
Народний аматорський вокальний ансамбль «Заводяночка» КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля», аматорський чоловічий, аматорський жіночий та аматорський мішаний вокальні ансамблі (Курилівський СБК -філія КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), аматорський жіночий вокальний ансамбль «Калинонька» (Красненський СБК -філія КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), аматорський жіночий вокальний ансамбль «Веселі дівчата» (Тернівський СК -філія КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), аматорський жіночий вокальний ансамбль «Шпотівський батальйон» (Шпотівський СБК – філіїя КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), тріо «Любисток» у складі Ольги Крутась, Катерини Солдатенко та Раїси Сердюк (Салтиківський сільський СК -філія КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля ), квартет у складі Людмили Галян, Єви Лимар, Ганни Заярної , Олени Косенко (Шпотівський СБК – філіїя КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), родинні дуети у складі Дмитра та Олени Коновалових, Галини Чорнухи та Олени Коновалової (Курилівський СБК- філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), дует у складі Миколи Галака та Олени Косенко, Анастасії Грибовод та Олени Косенко (Шпотівський СБК – філіїя КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), дует у складі Лариси Сурело та Тетяни Осадчої (Красненський СБК -філія КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»),солісти: Каріна Руденко, Тетяна Бут філії (КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), Олена Косенко та Микола Галак (Шпотівський СБК – філіїя КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»), Лариса Сурело, Людмила Барабаш, Зоя Литвиненко (Красненський СБК -філія КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля»).
Учасники народного аматорського ансамблю «Заводяночка» з Тетяною Бут привітали всіх присутніх із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, подарувавши пісню «Наш другий дім»
Це було справжнє свято музики. Яскрава палітра пісенного марафону, таланту і творчого різнобарв’я радували глядачів, які висловлювали свою прихильність учасникам щедрими гучними оплесками і вигуками «Браво!».
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності! Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Відділ культури Дубов’язівської селищної ради