Новий автобус – учням закладів освіти Дубов’язівської селищної ради

У зв’язку із реорганізацією Тернівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» постало нагальне питання підвозу учнів до Чернечослобідського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Буринського району, оскільки учні продовжують навчання у даному навчальному закладі у результаті волевиявлення більшості батьків. Проблему було вирішено наступним чином: на умовах співфінансування (державна субвенція та місцевий бюджет) придбано новий автобус «ЕТАЛОН» А08116Ш – 0000020 виробництва ТОВ «Чернігівський автозавод», пасажиромісткість якого 32 місця (із урахуванням місця водія).
30 жовтня 2019 року автобус було передано в експлуатацію Дубов’язівській селищній раді.