Свято гарбуза в Дубов’язівському НВК "СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ"

Свято гарбуза в Дубов’язівському НВК “СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ”

Навчання, яке приносить дітям задоволення – один із пріоритетів Нової української школи. Загальновідомо, що діти краще засвоюють навчальний матеріал тоді, коли він подається у суттєво новому креативному вигляді.
Із метою розширення світогляду учнів, поглиблення знань про навколишнє середовище, корисні властивості овочів та їх вплив на людський організм, розвитку естетичних почуттів 18 жовтня 2019 у межах Програми Healthy Schools у Дубов’язівському НВК «СШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося феєричне свято «День Гарбуза». Цікавий пізнавальний захід відвідали заступник голови Дубов’язівської селищної ради Білик Леонід Іванович і начальник відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради Машай Тетяна Михайлівна. До участі у святі долучилися учні школи, вихованці дошкільної групи «Калинка», учителі та батьки, які допомогли виготовити креативні композиції із природніх матеріалів, основним компонентом яких був, звичайно, гарбуз. Під час проведення інтегрованих занять із застосуванням мультимедійних технологій здобувачі освіти дізналися про цінність та корисні властивості найпоширенішої городньої культури, поласували смачними стравами із гарбуза та провели цікаві досліди.
Діти й дорослі скористалися чудовою нагодою помилуватися осінніми барвами і отримали масу позитивних вражень.