Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Завершився конкурсний добір на заміщення вакантних посад директора комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» та директора комунального закладу «Дубов’язівська публічна бібліотека».
На виконання вимог статті 21 Закону України «Про культуру» 25.09.2019 та 26.09.2019 у залі засідань виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради завершився конкурсний добір на заміщення вакантних посад вакантних посад директора комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» та директора комунального закладу «Дубов’язівська публічна бібліотека».
Конкурсанти представили на розсуд членів комісії власні програми розвитку комунальних закладів на один та п’ять років.
За рішеннями конкурсних комісій переможцем на посаду комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» визнано Охонько Світлану Антонівну та переможцем на посаду директора комунального закладу «Дубов’язівська публічна бібліотека» визнано Путраш Олену Дмитрівну.
Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм плідної праці та творчих здобутків.

Інформація щодо істотних умов контракту, укладеного між виконавчим комітетом Дубов’язівської селищної ради та Охонько Світланою Антонівною, призначеною на посаду директора комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» Дубов’язівської селищної ради за результатами конкурсного відбору

Інформація щодо істотних умов контракту, укладеного між виконавчим комітетом Дубов’язівської селищної ради та Путраш Оленою Дмитрівною, призначеною на посаду директора комунального закладу «Дубов’язівська публічна бібліотека» Дубов’язівської селищної ради за результатами конкурсного відбору

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з питань заміщення вакантної посаду директора КЗ “Дубов’язівський центр культури і дозвілля”

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з питань заміщення вакантної посаду директора КЗ “Дубов’язівський публічна бібліотека”