Вітаємо колектив Сім'янівського СБК за зайняте III місце у Міжнародному конкурсі ''Мелодії вічності''

Вітаємо колектив Сім’янівського СБК за зайняте III місце у Міжнародному конкурсі ”Мелодії вічності”

Щиро вітаємо народний аматорський хоровий колектив Сім’янівського сільського будинку культури Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади, керівник Тетяна Цимбал, з відзнакою у Міжнародному конкурсі пісенної творчості «МЕЛОДІЇ ВІЧНОСТІ», який відбувся 20 вересня у рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «КРОЛЕВЕЦЬКІ РУШНИКИ».

Народний аматорський хоровий колектив Сім’янівського СБК посів III місце у Міжнародному конкурсі ”Мелодії вічності”. Вітаємо колектив нагородою та бажаємо нових звершень!!!