Дубов’язівська селищна рада повідомляє

До уваги зацікавлених осіб!

У зв’язку з оголошенням конкурсу Дубов’язівською селищною радою на заміщення вакантних посад директора комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» та директора комунального закладу «Дубов’язівська публічна бібліотека» повідомляємо, що у встановлений строк подачі документів – з 13.08.2019 по 13.09.2019 на заміщення вакантної посади директора комунального закладу комунального закладу «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» для участі у конкурсному відборі документи подала 1 особа та на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Дубов’язівська публічна бібліотека» документи подала 1 особа.

Відповідно до ст.21 Закону України «Про культуру» всі зацікавлені особи можуть ознайомитись з поданими документами кандидатів та надати свої пропозиції і зауваження щодо кандидатур, які будуть передані конкурсній комісії, на електронну адресу Дубов’язівської селищної ради Dubovyzovka@ukr.net у встановлені законодавством терміни.

Конкурсна комісія Дубов’язівської селищної ради

Заява Охонько С.А.