Інформація про результати проведення конкурсу

Інформація

Дубов’язівської селищної ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів з продажу права оренди 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності загальною площею 34, 3881 га, які розташовані за межами населених пунктів на території Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області, що відбувся 09.09.2019 р.

Результатом конкурсного відбору, за підсумком загальної оцінки балів конкурсних пропозицій учасників, є наступне:

• найбільшу кількість балів отримала Сумська регіональна філію ДП «Центр державного земельного кадастру» – 34 бали,
  • другу за кількістю балів позицію отримала Сумська товарна біржа «Сумиагропромбіржа» – 23 бали і
  • третю – ДП «Сумський інститут землеустрою» – 21 бал.

Комісія з відбору виконавця послуг.