Дубов’язівська селищна рада повідомляє

Дубов’язівська селищна рада повідомляє про скасування оголошення від 24.07.2019 року про проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по Дубов’язівській селищній раді, з метою внесення змін до положення про комісію з добору земельних ділянок комунальної власності Дубов’язівської селищної ради та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами, конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого рішенням 19 сесії від 07 скликання від 19.04.2019р.

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради.