Нарада директорів закладів освіти Дубов’язівської селищної ради

Із метою підбиття підсумків діяльності закладів освіти Дубов’язівської селищної ради, аналізу результативності роботи пришкільних оздоровчих таборів та планування функціонування закладів освіти у 2019-2020 н. р. згідно з вимогами санітарного законодавства та Міністерства освіти і науки України 19 червня 2019 року було проведено нараду керівників закладів освіти Дубов’язівської селищної ради.

Нарада директорів закладів освіти Дубов’язівської селищної радиНачальник відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради Машай Тетяна Михайлівна ознайомила присутніх із графіком проведення перевірки готовності навчальних закладів до 2019-2020 навчального року робочою комісійною групою та наголосила на дотриманні методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо організації освітнього простору Нової української школи. Білан Ю. М., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, доповів про результативність проходження ЗНО випускниками 2018-2019 навчального року та проаналізував інформаційну наповнюваність і функціонування сайтів закладів освіти Дубов’язівської селищної ради. Методист відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради Пріла Т. П. ознайомила з інформацією про підсумки проведення ДПА учнів 9-х класів і результати моніторингу якості знань учнів 11-х класів з української мови та історії та довела до відома директорів закладів освіти результатами участі дошкільних навчальних закладів у конкурсах всеукраїнського рівня, проаналізувала недоліки в оформленні та змістовому наповненні конкурсних матеріалів. Спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Коваленко І.В. представила результати роботи пришкільних таборів та наголосила на термінах подачі звітних матеріалів про оздоровчий період 2018-2019 н. р.. Лелюх А. В., директор ЦДЮТ Дубов’язівської селищної ради, проаналізувала результати участі закладів освіти у конкурсах культурно-мистецького та військово-патріотичного спрямування протягом ІІ семестру 2018-2019 н.р..

За підсумками наради керівникам закладів освіти Дубов’язівської селищної ради надано рекомендації щодо організації та ефективного функціонування закладів освіти у 2019-2020 н.р..