15 травня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

Основним питанням порядку денного було питання «Про підсумки проведення опалювального сезону у 2018-2019 р. р. у об’єктах соціальної сфери Дубов’язівської селищної ради та підготовку до нового осінньо-зимового періоду 2019-2020 р. р.». Доповідачами, начальником відділу освітим, молоді та спорту Машай Т.М. та начальником відділу культури Осадчою Т. М., була надана вичерпна інформація про проходження опалювального періоду 2018-2019 р. р. у закладах освіти та культури. З метою вчасного початку нового опалювального сезону, безперебійної роботи закладів виконкомом були затверджені заходи по підготовці закладів соціальної сфери Дубов’язівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Крім цього, членами виконкому було прийнято рішення щодо надання матеріальної допомоги громадянам, затверджені заходи з відзначення на території селищної ради Дня Конституції України, План заходів з підготовки та відзначення 160-річчя смт. Дубов’язівка та інші.