День Вишиванки

Щороку в третій четвер травня Україна відзначає День Вишиванки.

Дубов’язівська об’єднана територіальна громада також долучилася до цього унікального та колоритного святкування . Центром селища пройшла хода у вишиванках, у якій взяли участь селищний голова Т.М. Марусиченко та заступники селищного голови О.Г. Бохан та Л.І Білик

Потому біля селищної ради учасники танцювального колективу Дубов’язівського селищного будинку культури (кер. Л.Шолудяк) разом з керівниками та працівниками селищної ради, керівниками навчально – виховних закладів, працівниками культури провели танцювальний флешмоб «Вишиванка єднає».
Неймовірні відчуття переповнювали кожного, хто долучився до свята.

Всі, хто приходить між люди у вишитій блузі чи сорочці, в такий спосіб демонструють свою приналежність до українського народу, в мирний спосіб вшановують красу етнічного одягу та стають кращими. Люди у вишиванках – виразники громадянської позиції, вони демонструють культурну освіченість та духовну свідомість.