Конкурс дитячого вокального мистецтва « Первоцвіт»

Конкурс дитячого вокального мистецтва « Первоцвіт»

20 квітня в Дубов’язівському селищному будинку культури культури відбувся конкурс дитячого вокального мистецтва « Первоцвіт», який зібрав у своє коло всіх талановитих дітей Дубов’язівської об’єднаної територіальної громади.

Начальник відділу культури Тетяна Осадча побажала вдалих виступів усім учасникам конкурсу.
Дарували запальні танці учасники танцювального колективу Дубов’язівського СБК

Ведучі свята Єлизавета Осадча та Станіслав Ведмідь запросили всіх присутніх поринути у чарівний світ музики: світ звуків та мелодій.

Конкурс проводився у двох номінаціях:

  • Молодша вікова категорія (5-10 років);
  • Старша вікова категорія (11-16 років).

Всі учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

Переглянувши конкурсну програму, члени журі визначили переможців у різних номінаціях:
Молодша вікова категорія (номінація «Солісти») Роман Голуб (Шпотівський СБК), Назарій Коновалов (Курилівський НВК), Марія Давиденко (Дубов’язівський СБК) – I місце; . Анна Фенченко (Красненський СБК) – II місце; Юлія Зозуля (Салтиківський СК) – III місце.

Молодша вікова категорія (номінація «Вокальні ансамблі»). Дитячий аматорський вокальний ансамбль «Долоньки» (Шпотівський СБК) – I місце.
Молодша вікова категорія (номінація «Хорові колективи) -дитячий аматорський вокальний хоровий колектив «Сад молодий» (Дубов’язівський СБК – I місце.

Старша вікова категорія ( номінація «Солісти»). Тетяна Бут (Дубов’язівський СБК), Юлія Тертична (Сім’янівський СБК) – Гран – прі; Каріна Руденко (Дубов’язівський СБК) ,Анастасія Паляничка(Сім’янівський СБК), Анастасія Шаповал (Красненський СБК)– I місце; Валентин Бивалін (Красненський СБК), Марина Дмитренко ( Красненський СБК) – II місце.
Старша вікова категорія «Дуети».
Дует у складі Поліни Масалової та Діани Рубцової – I місце.
Старша вікова категорія (номінація «Вокальні ансамблі»).
Дитячий аматорський вокальний ансамбль «Вишеньки – черешеньки» (КрасненськийСБК) – I місце; дитячий аматорський вокальний ансамбль «Живчик» Курилівського СБК – II місце; дитячий аматорський вокальний ансамбль Сім’янівського СБК – III місце;

Щиро дякуємо учасникам конкурсу дитячого вокального мистецтва « Первоцвіт»! Бажаємо натхнення, успіхів, гарних пісень та визнання глядачів!