17. 04.2019 відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

На розгляд членів виконкому було винесено 10 питань, основними з яких були схвалення проектів рішень про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селищної ради та виконання селищного бюджету за І квартал 2019 року . Також було прийняте рішення про організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей Дубов’язівської селищної ради у літній період 2019 року. В ході роботи обговорювались питання щодо організації заходів з нагоди відзначення на території селищної ради Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, подальшого проведення заходів з благоустрою населених пунктів, ремонту доріг та ін.